GTPS CrossFit | GetUp Gym Plzeň

Skupinové lekce

Nejmodernější tréninkové metody. Personalizovaný přístup k tréninku. Místo, které vás inspiruje k výkonu a špičkové vybavení, díky kterému se budete cítit skvěle. Ti nejlepší z oboru se u nás každý den starají o váš dokonalý fitness zážitek, testují vaše limity a inspirují k výsledkům. Naše koncepty jsou vaše cesta. Vyberte si, kterou se vydáte.

CrossFit - funkční trénink

Absolutně všestranná pohybová aktivita, založena na měnících se funkčních pohybech ve vysoké intenzitě. Základními sportovními složkami lekce jsou: gymnastika, vzpírání a powerlifting, aerobní a anaerobní vytrvalost (cardio). samozřejmostí je práce s vlastní vahou.

Pozn.: Účastník musí projít kurzem začátečníků anebo být vyškolen jedním z našich trenérů.

Skupinové lekce pro firmy a skupiny

Getup Gym je především komunita, která si klade za cíl nabízet jedinečné fitness zážitky všem, bez ohledu na věk, původ nebo kondici. Nabízíme hned několik konceptů cvičení, které uspokojí širokou škálu klientů a zároveň jsme připravili unikátní nabídku zvýhodněného členství pro firmy.

Společné sportovní zážitky dokážou stmelit tým a vybudovat přátelskou atmosféru. Zvažte teambuilding nebo workshop v prostorách Next.Move Fitness Clubu pod vedením našich zkušených instruktorů

Profesionální příprava sportovních klubů a týmů

Naší předností je především stálá modernizace znalostí v oblasti profesionálního sportu. Nejen zakladatel, ale i trenéři mají za sebeou profesionální kariéru a obrovské zkušenosti se sportovní přípravou. Stále posouváme a vzděláváme trenéry v oblastech profesionálních schopností. 

Nabízíme klientům sportovní přípravu v celé oblasti přes samotný trénink, tréninkové plány, konzultace a možnosti seminářů a workshopů na cílený sport.  Možnost dlouhodobé spolupráce v OFF SEASON / IN SEASON, dbáme na celkový přístup a naším cílem je být zdravý a dobře připravený na sezónu. Veškeré věci propojujeme s předními fyzioterapeuty a lekáři v oblasti sportu. 

  • Recenze
    • idnividuálními sportovci: Jakub Lev, Michal Moravčík, Jan, Jakub Kovář, Marek Mazanec, Lukáš Palyza, Martina Jindrová, Roman Kreuziger atd. 
    • tými a kluby: FBC Slavia Plzeň , HC škoda Plzeň, FC Viktoria Plzeň mládež atd

 

Getup cardio

Velmi intenzivní skupinová lekce, při které se dominantně využívá práce s vlastním tělem (tzv. Bodyweight). Zaměřena je především na rozvoj pracovní kapacity a všeobecné kondice sportovce.

Není potřeba kurzu pro začátečníky !

Skill lekce

Lekce čistě v rámci technických dovedností.

CrossFit - funkční trénink pro děti

Lekce určená pro ty nejmenší. Skupinový trénink pro děti ve věku 6 - 10 let. Klade se důraz na rozvoj pohybové aktivity, soutěživosti, týmové spolupráce, koordinace funkčních pohybů při vnímání vlastního těla.