GTPS CrossFit | GetUp Gym Plzeň

Individuální trénink

GETUP GYM funguje jako tým. Je zde spousty možností jak dosáhnout svých cílů. V prostorách GetUp gymu jsou možnosti pro cílené skupiny, týmy nebo prostor pro individuální přístup v rámci našich Coaches. Naši trenéři pracují se sportovci všech věkových kategorií a úrovní zdatnosti, od cvičenců, kteří začínají nebo chtějí posouvat svoje cíle, až po sportovce na úrovni jak amatérských, tak profesionálních soutěží.

Získejte zcela individualizovaný TRÉNINKOVÝ program
a COACHE k dosažení vašich cílů!

Jak to funguje ?

 • PRVNÍ KONTAKT
  Jste připraveni upřednostnit své tréninkové cíle a pracovat s trenérem? Začněte zde. Získávejte, co nejvíce informací o vašich možnostech. Napište e-mail !
 • KONZULTACE S TRENÉREM
  Pokud jste napsali email, pak se vám ozve jeden člen z našeho týmu, který vás prostřednictvím emailu nebo osobní konzultace bude zpovídat ohledně vašich cílů atd.
 • START
  V následujících dnech budou probíhat jednotlivá cvičení a tréninky k zjištění vaší fyzické zdatnosti, kde se pak následně spojí vaše cíle s nastávající zdatností
 • TRÉNINK
  Prostřednictvím aplikace TrueCoach (zdarma)  ve svém telefonu budete mít přístup ke svému každodennímu, individualizovanému programu školení a životního stylu. Váš trenér vám poskytne podrobné poznámky a pokyny k vašemu tréninku. Na konci každého tréninku budete aktualizovat své tréninkové statistiky, kontrolovat historické výkony a chatovat se svým trenérem o vašem tréninku. Váš trenér použije tato data k vedení vašich měsíčních konzultací.