GTPS CrossFit | GetUp Gym Plzeň

Trenéři GTPS CrossFit


Martin

Martin je zakladatelem GETUPu a je hlavním trenérem. Vede osobní tréninky pro svoje klienty a také ho můžete potkat na lekcích Crossfitu a Cardia. No a kde jinde se vám může stát, že se na lekci budete učit od nejlepšího crossfittera v Čechách? To je přece paráda ne?

Martin se pohyboval ve vrcholovému sportu víc než 15 let a nabral za tu dobu samozřejmě velké množství zkušeností ze kterých teď čerpá. Kromě tréninků v gymu se snaží propagovat zdravý pohyb pomocí seminářů, ať už pro firmy nebo jednotlivce, školy a další instituce.Kuba Simulík

Kuba Simulík… Sportu se věnuje od útlého věku. Od 5let dělal Judo, kde získal několik medailí včetně 1.místa na MČR v 11letech. Ve 12letech si zranil koleno a postupně si našel cestu přes klasické fitness ke crossfitu, kdy v 18 letech v kategorii junior získal 1.místo.

Nyní Kuba studuje nutričního terapeuta, avšak jeho cílem je vystudovat fyzioterapii. Jeho lekce Crossfitu můžeš navštívit v pondělí a pátek! (ale bacha, chvaty z Juda stále ovládá)Markus

Jako dalšího vám představujeme Markuse!
Dříve se několik let věnoval lednímu hokeji. Sportování ho nepustilo a přes klasické fitko se po nástupu na vysokou školu dostal ke Crossfitu, ve kterém i teď aktivně závodí.

Až vyroste chtěl by být sportovním lékařem, ale k tomu vede ještě dlouhá cesta… Nyní se snaží skloubit těžké studium se sportem a s vedením lekcí, které ho velmi baví.

S Markusem se můžete setkat v úterý na lekci Crossu a v neděli na týmových WODs!Michal

Michal se sportu věnoval už od mala, kdy vystřídal házenou, které se věnoval 8 let, kickbox a poté posilování až se dostal ke crossfitu.

V gymu vede začátečnický kurz a přípravu pro florbalový tým FBŠ Slavia Plzeň společně s Karlem Ticháčkem. K tomu všemu se věnuje osobním tréninkům ať pro atlety tak pro běžnou populaci.

Sportovní úspechy byly 2. místo na Battle of Brno v týmové kategorii a 3. místo na Bcross Winter Challenge ve dvojicích s Karlem Ticháčkem.Klárka a Kuba

Klárka a Kuba, tuhle dvojici jste u nás určitě někdy potkali!! 

Klárka vede ranní cardio, takže jestli si chceš pořádně máknout neváhej přijít, tahle skvělá slečna Tě určitě probere.

Kuba má na starosti přípravu sportovních týmů a individuální lekce CrossFitu. Oba dva se také věnují osobnímu tréninku, takže pokud máš zájem určitě Ti rádi pomůžou.

Co možná nevíte, že kromě trénování jsou oba úspěšní sportovci.

Klárka se 10 let věnovala atletice. Postupem času se dostala k extrémním překážkovým běhům (OCR). Nyní je členkou reprezentace ČR a úspěšně se účastní závodů u nás i v zahraničí. Největší úspěch za rok 2022 bylo 5.místo na MS Spartan Race v elitní kategorii žen.

Kuba také dělal atletiku, hrál florbal a je několikanásobný krajský přeborník ve stolním tenisu. Nyní se kromě CrossFitu věnuje volejbalu. V juniorské kategorii si prošel jedním z nejlepších týmů u nás, VK Karlovarsko. Je hráčem A týmu USK Slavia Plzeň, hrající 1. Ligu mužů.Míša a Eliška

O páteční lekce pro DĚTI se stará Míša a Eliška a jde jim to náramně, tak jim i vy v pátek v 16:30 přiveďte potomka a běžte si v klidu zacvičit.Týnka

Týnky cesta ke CrossFitu a trénování vedla přes mnoho jiných sportů. Zkusila klasické fitko, gymnastiku, basket, biatlon, karate, jednoduše si nedokázala vybrat a CrossFit byl řešením jejího problému. Je to pro ní zábava i frustrace v jednom, jelikož je tam toho tolik, co se stále dá učit. Jak říká je to taková cesta osobního růstu, která vás učí nelpět na výsledku. 

Nerozhodná Týnka byla i ohledně školy. Začalo to medicínou, kterou po 2 letech opustila a šla studovat tělovýchovu a sport na FTVS. O rok později přibyla ještě fyzioterapie, protože po necelém roce trénovaní jí bylo jasné, že potřebuje lidské tělo pochopit víc do hloubky. Jejím cílem je předat klientům jak a především proč by se měl člověk hýbat. Týnka si totiž myslí, že pokud pochopíte smysl, už se nikdy nepřestanete hýbat a pohyb bude zkrátka vaší součástí. Můžete nám věřit, že pokud se svěříte do rukou právě Týnce, tak vás čeká skvělý smysluplný trénink.Kuba Urbánek

Další z našich trenérů je Kuba (@urbyjakub)Jeho doménou jsou lekce vzpírání. Krůček po krůčku vám na těchto lekcích vysvětlí a předvede každou část pohybu. Na techniku klade velký důraz a proto se nemusíte bát, že by vás nějaký pohyb nechal dělat špatně nebo s příliš těžkou váhou. Kapacita Vzpíráni je omezena, tak aby všem mohla být věnovaná dostatečná pozornost.

Lekce najdete v našem rozvrhu pravidelně každé úterý v 19:10. 

Mimo skupinových lekci Kuba samozřejmě nabízí i tréninky individuální. Stačí jen napsat nebo se zeptat přímo v gymu.